Boğa Burcu 2015

Boğa Burcu 2015

Boğa Burcu 2015

Boğa Burcu 2015 Falı

Sevgili Boğa burcu, Mart 2015'ten sonra zorlayıcı etkiler alacaksınız. Enerjiniz, siz fark etmesenizde düşüşte olabilir. Alacağınız etkiler, özellikle iş açısından zorluk ve kısıtlamalar yaşamanıza neden olacak. Sizin için basit olan iş, gezegenlerin etkisinden dolayı size fazlasıyla zor gelecek ve çok fazla enerji harcayacaksınız. Altıncı eviniz sağlık, iş ve çalışma yaşantınızla ilgilidir ve aynı zamanda rutin işleri de kapsamaktadır. Altıncı evinizin alacağı etki, özellikle iş konusunda tıkanmalar ve zorlanmalar yaşanmasına neden olacak. Hem iş hem de birliktelik konusunda istediğiniz veya beklediğiniz işlerin gelişmiyor olması canınızı sıkabilir. Mart 2015'e kadar olan süreçte, özellikle iş konusunda ki beklentilerinizi çok yüksek tutmamaya çalışın.

2015 yılı içerisinde çalışma arkadaşlarınız ya da ortağınızla gereksiz yere tartışmaların içine girebilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde önemli ameliyatlar dikkat çekici oluyor. Mars, yaraların iyileşmemesine, sağlık konusunda problemler yaşamanıza ve teşhiste sıkıntılar yaşanmasına neden olabilir. Kronik rahatsızlığı olan kişiler, bu dönem içerisinde tekrar aynı rahatsızlıkla karşı karşıya kalabilir. Mart 2015'e kadar olan süreçte, vücudunuzun gücü düşüşte olacak. Hastalık konusunda zayıf olacaksınız, dikkatli olun.

2015 yılının böyle geliyor olması canınızı sıkmasın. Yılın ilerleyen dönemlerinde yaşanan sıkıntılar azalacak. Özellikle kendi işini yapan Boğa burcu insanları, elemanlarınız konusunda istenmeyen durumlar yaşanabilir. Herhangi bir şirkette çalışan Boğalar, bu dönem içerisinde işten ayrılabilirsiniz. 2015 yılında rutin durumlardan kurtulacaksınız. Bu durumun hem iyi hem de bazı konuları göz önünde bulundurursak olumsuz olabileceğini söyleyebiliriz. Halihazırda sorumluluklarınız var ve bunları ertelemek iyi olmayabilir. Satürn, Temmuz 2015'e kadar ilişkiler ve ortaklıklar konusunda sizi etkiliyor olacak.

2015 yılında, birlikteliği olan Boğa burcu insanları ilişkilerini gözden geçirebilir. Sağlam temeller üzerine kurulu olan birliktelikler, 2015 yılında daha sağlam hale gelebilir. Aksi durumda olanlar ise, kısa süre içerisinde sonlanabilir. Birlikteliğinizin hem ihtiyaçlarını hem de size ne gibi kazanımlar sağladığını fazlasıyla düşüneceksiniz. Daha önce gündeminize gelmeyen konular, 2015 yılının belirli bölümlerinde aklınızı fazlasıyla meşgul edebilir. Birlikteliği olan Boğa burcu insanlarının bazıları, bu dönem içerisinde kendisini yalnız hissedebilir. Bazıları ise, birlikte olduğu kişinin sağlık ya da iş durumuyla yakından ilgilenebilir.

Bu yıl sürekli olarak ikilemde kalacak, zaman zaman kararsızlık yaşayacak ya da uyum sorunu yaşanmaması adına, partnerinizden veya ortağınızdan kaynaklı karşınıza çıkacak önerileri kolaylıkla kabul edebileceksiniz. Varsa, hem ortağınızın hem de partnerinizin istekleri artacak. Yalnız olan Boğalar, bu dönem içerisinde başlayacakları bir ilişkide ağır adımlar atmalı.

Nisan 2015'ten sonra, gizli ve saklı bilgilerin açığa çıkması söz konusu olabilir. Aldığınız bilgiler, hem çalışma hem de iş hayatınızın değişmesine yol açabilir. Aslında daha fazla çaba harcayacak, daha fazla yorulacaksınız. Bu noktada önemli olan şey; sağlığınıza dikkat etmeniz. Nisan ayından sonra diyete başlamanız ya da spora devam etmeniz uygun olabilir. Fiziksel görüntünüzün değişmesi için kararlar alabilir, sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde partnerinizden, ortağınızdan ya da yakın çevrenizden kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Gerginliklerden olabildiğince uzak durmak size fayda sağlayacaktır.

2015 yılında kariyerinizi ilgilendiren, beklenmedik iş fırsatlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönem içerisinde iletişimde aksaklıklar söz konusu olabilir. Alacağınız etkiler, rutin olan her şeyden kurtulmanızı sağlayacak. Aslında size sıkıntı ve sorun yaratan olayların daha fazla farkına varacaksınız. Bu konuda gezegenlerden olumlu destekler alacaksınız. Bu nedenle yaşanacak ayrılık, bitiş ve kopuşlara hazırlıklı olmalısınız. Kaçınılmaz değişimler söz konusu.

Venüs, Mayıs 2015'ten sonra hayatınızın daha keyifli ve eğlenceli olmasını sağlayacak. Özellikle fiziksel görüntünüz konusunda değişiklik yapabilirsiniz. Giyim konusunda da değişiklik yaşanabilir. Venüs, 2015 yılında girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak, son derece dikkat çekici olacaksınız. Her anlamda güzel gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Bu dönem içerisinde, aşk her an, hiç beklemediğiniz bir yerde karşınıza çıkabilir. Artık siz değil, birileri sizin peşinizden koşacak.

Jüpiter, Temmuz 2015'ten sonra burcunuzla etkileşimde bulunacak. Bu etkileşim, hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar doğurabilir. Özellikle aile konusunda yaşadığınız sıkıntıların ortadan kalktığını göreceksiniz. Bu konuda kafanızda çok fazla soru işareti var ise, rahatlayacaksınız. Arsa, ev ve gayrimenkul konularında da şanslı ve kazançlı olacaksınız. Yeni bir ev alabilir ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz. Ailenizde barışın sağlanmasını istiyorsanız, giderler konusunda yükünüze ortak olacak bir insan arıyorsanız Jüpiter, 2015 yılında isteklerinize olumlu cevaplar verecek.

2015 yılında geleceğe yönelik yapacağınız planlarda şanslı olacaksınız. Sekizinci evin etki altında olması, gizli düşmanlıklar, sırlar, hastalıklar ve engellemeleri ortaya çıkartabilir. Alacağınız etkiler sayesinde, gizli kalmış hastalığınız, sırlar veya düşmanlıklar açığa çıkabilir. Yine bu dönem içerisinde özellikle iş ve kariyeriniz açısından beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Sizden gizli atılmış adımları öğrenebilirsiniz. Özellikle iş konusunda size düşmanlık besleyen, iyiliğinizi istemeyen kişilerin farkına varabilirsiniz. Temmuz 2015'ten sonra sağlığınıza çok fazla özen göstermeniz gerekebilir.

Ekim 2015'ten sonra var olan birlikteliğiniz için çok önemli kararlar alınabilir. Özel hayatınız da ya da iş hayatınız da duygusal ilişkiler kurabilirsiniz. Diken üstünde duran birliktelikler, bu dönem içerisinde ayrılıkla sonuçlanabilir. İlişkiler konusunda sinirinizin bozulmasına neden olacak zamanlar olabilir, dikkatli olun. Sakin olmanızda yarar var. Ayrıca iş, ev ve aile konularında da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Aralık 2015'ten sonra özellikle iş konusunda daha fazla sorumluluk alabilir, inisiyatifi elinizde bulundurmak isteyebilirsiniz. Daha fazla mücadeleci olacağınızı söylemek gerekiyor. Hedefleriniz ve planlarınız konusunda daha konsantre olacaksınız. İş arayan kişiler için de güzel gelişmeler olacak. 2015 yılında yapmanız gerekenler; gerginliklerden olabildiğince uzak durmak ve soğukkanlılığınızı korumak.

Boğa Burcu 2015 - Boğa Burcu 2015 Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.