Akrep Burcu 2017

Akrep Burcu 2017

Akrep Burcu 2017

Akrep Burcu 2017 Falı

Sevgili Akrep burcu, 2017 yılında hayatınızın her alanında karşınıza çıkan şartlar sizin istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Yılın ilk günlerinden itibaren gezegenlerin burcunuza sunacağı olumlu etkileri hissetmeye başlayacaksınız. Zorluklar ve sıkıntılar artık geride kaldı. Başarısızlıklarınızı geride bırakırken yapmanız gereken tek şey ders çıkartmak olmalı. Olumsuzlukları üzerinizden atacak, yeni başlangıçlar yapacaksınız.

2017 yılında karşınıza daha önce çıkmayan ve içinizi fazlasıyla heyecanlandıracak etkilerle karşılaşacaksınız. Hissedecek olduğunuz farklılık, alışma sürecinde sizi zorlayabilir ancak sürekli olarak ilerleme kaydedeceksiniz. Genel olarak hemen her şeyi yaparken cesaretiniz ve istekli yapınızla dikkat çekiyorsunuz. Şartlar sizin istediğiniz gibi olacak. Gelişmelerden keyif alacaksınız.

Hayatınızda yaşanacak olan ilerleme sayesinde geçirdiğiniz olumsuz günlerin üzerinizde bıraktığı izleri sileceksiniz. Yaşantınız iş, aşk ve eğitim açısından size keyif vermeye başlayacak. Sürekli hareket halinde olacaksınız. Bazılarınız yurtdışı veya yurtiçi gezilere yönelebilir. Sıkıntılarla karşılaştığınız zamanlarda mutlaka motivasyonunuzu üst seviyelerde tutmalısınız.

2017 yılında sıkıntıların ve sorunların gereğinden fazla büyümesine izin verirseniz özellikle iş ve aşk hayatınızda istediğiniz mutluluğu yakalamakta zorlanırsınız. Kendinizden emin oluşunuz ve bunu da davranışlarınıza yansıtışınız sayesinde ön planda olacaksınız. Şans sizinle Akrep burcu. Düşüncelerinizin doğruluğuna inanın. İkili ilişkilerde de şanslı olacaksınız. Yaratıcılığınız da yükselişte.

Akrep burcu, 2017 yılının tamamında hayatınızın her alanında yenilik arayışında olacaksınız. Sürpriz gelişmelerin bolca olacağı bir süreç var önünüzde. Kendinizi her açıdan iyi hissedeceksiniz. Zorlanmayacak, gelişim gösterecek ve dik duracaksınız. Sıkıntılar mutlaka olacaktır ancak gücü elinizde bulundurduğunuz sürece kimse önünüzde duramaz.

Süregelen birlikteliğinizde veya evliliğinizde yılın belirli zamanlarında gezegenlerin olumsuz etkilerinden kaynaklanabilecek aksaklıklar yaşanacak. Partnerinizle yaşanacak olan ufak tefek tartışmaların sonucunda kalp kırmamaya özen göstermeli ve daima yapıcı olmalısınız. İlişkinizde iyi durumda olmak ve huzuru yakalamak, hayatınızın diğer bölümlerinde daha rahat hareket etmenizi sağlayabilir.

2017 yılında aşk hayatınızda yapacağınız hatanın en büyük sorumlusu Neptün olacak. Siz dikkatli olmaya devam edin. Birlikteliği olmayan Akrep burcu insanlarının karşısındaki insanı etkileme şansları bir hayli yüksek. Yine bu süreçte kolaylıkla etki altında kalabiliyor olacaksınız. Bir ilişkiye adım atmadan ya da bir kişiyle yakınlaşmadan önce karakter analizi yapmalısınız. Duygusal açıdan yaşanacak kırgınlıkların izleri derin olabilir.

Hataların sadece gezegenlerden kaynaklanacağını düşünmek veya herhangi bir olumsuzlukta gezegenleri suçlamak işin kolayına kaçmak olacaktır. Hatayı gerektiğinde kendinizde gerektiğinde de partnerinizde aramalısınız. Tek bir tarafı suçlamak ve sorunun neden ortaya çıktığını araştırmamak sizi çıkmazın içerisine sürükleyebilir. Partnerinizle ilgili bir duyum aldığınızda kesin kanıya varmadan önce oturup, konuşmayı tercih etmelisiniz.

Süregelen birlikteliğinizden genel olarak memnunsanız gelişmelerin olumsuz bir şekilde açığa çıkmasına müsaade etmemeli veya çıktığında da aşk hayatınız için mücadele ortaya koymalısınız. Fırsatlar hiç olmadığı kadar güzel. Zaman zaman yakınlaşma istekleriniz ret cevabı almış olabilir ancak 2017 yılında daha farklı senaryo ortaya çıkacak. Olumsuz düşüncelerinizden sıyrılmaya çalışın.

Akrep burcu, 2017 yılında yaşanacaklar sadece aşk ve sosyal hayatınızda değil iş yaşantınızda da sizi ileriye doğru taşıyacaktır. Hayatınıza girecek kişi veya kişilerden meslek hayatınız doğrultusunda fayda sağlayabilirsiniz. Sizden daha tecrübeli kişilerin söyleyeceklerine kulak vermeli, önerilerine açık olmalısınız ancak son kararı kendiniz vereceğinizi de unutmayın. İş dünyasında iyi yerlere gelecek ve kalıcı olacaksınız.

2017 yılında iş ve kariyer hayatınızda ki sorumluluklarınızın artış gösterme ihtimali var. Kariyer basamaklarını çıktığınız her an artış yaşanacak ancak başarılara ulaşmanın kolay olmadığını siz de biliyorsunuz. Otoriter yaklaşımlarınız sayesinde sizinle birlikte çalışan kişilerin de motivasyonunu yukarılara çıkartıyorsunuz. İş ve kariyer hayatınıza ne kadar ciddiyetle yaklaşırsanız, o kadar başarılı olursunuz.

Anlaşmalar ve ortaklıkların bu süreçte finansal açıdan sizi üst seviyelere çıkartacağını unutmayın. Maddi durumuzun iyiye gitmesiyle beraber yeni iş kapıları aralayabilir, parasal açıdan gücünüze güç katabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz sürece çok fazla sorun ve sıkıntı yaşanmayacak. İş değiştirmek isteyen veya uzun süredir iş arayan Akrep burcu insanlarının da doğru adımlar atacağı süreçteyiz.

Akrep burcu, 2017 yılında arkadaşlıklarınızda yapılandırmaya gideceksiniz. Aşk hayatınızın size sunacakları hem olumlu hem de olumsuz olacak ancak iyi durumdasınız. İş hayatınızda daima yükseliş içerisinde olacaksınız ancak şartları doğru değerlendirmeli ve ortaya bir mücadele koymalısınız. Hedefinize ulaşmanız için ne gerekiyorsa yapın ve asla vaz geçmeyin. Akrep burcu, 2017 yılında başarı sizinle olacak.

Akrep Burcu 2017 - Akrep Burcu 2017 Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.