Yengeç Burcu 2017 Kariyer

Yengeç Burcu 2017 Kariyer

Yengeç Burcu 2017 Kariyer

Yengeç Burcu 2017 İş Hayatı

Sevgili Yengeç burcu, 2017 yılının ilk günlerinden itibaren gezegenlerin burcunuz üzerindeki etkilerini derinden hissetmeye başlayacaksınız. İstediğiniz gibi ilerlemeyen her ne kadar girişiminiz varsa da düzene oturmaya başlıyor. Sıkıntı ve sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkması rahat nefes almanızı sağlayacak. Fırsatlar konusunda da girişken ve dikkatli davranırsanız, 2017 yılını iş ve kariyer açısından en iyi düzeyde tamamlayabilirsiniz.

Finansal durumunuzda yaşanacak olan iyileşmeler sahip olduğunuz cesaretin artması anlamına geliyor. Sorumluluklarınız yılın genelinde artış gösterecek ancak odaklanmayla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınız için her şeyi zamanında yapacaksınız. Mesleki açıdan ortaya çıkartmanız gereken yetenekleriniz var. Verimli bir şekilde çalışma hayatınıza devam ederseniz iş hayatınızda pek fazla sorun yaşamazsınız.

2017 yılında iyi paralar kazanacaksınız ancak sizin en büyük probleminiz, kazandığınız paranın kıymetini bilmiyor olmanız. Kolay kazandığınız gibi kolay harcayabiliyorsunuz. Gelir ve gider arasında denge kurmalı ve asla bozulmasına izin vermemelisiniz. Uranüs, 2017 yılının Haziran ayına kadar olan döneminde burcunuzla etkileşim içerisinde olacak ve bu gelişmeyle beraber şansınızın artması yüksek ihtimal.

Ortak iş yapan Yengeç burcu insanları için özgürlük var. Bağımsız kararlar alabilecek ve istediğiniz şekilde uygulamaya koyacaksınız. Bireysel çalışma isteğiniz zaman zaman sizi zorlayabilir ama siz bu durumu avantaja çevirebilecek birisiniz. Bireysel mücadelenin tek olumsuzluğu, artan sorumluluklar karşısında tek başınıza mücadele edecek olmanız. Bu yıl, ciddi kararlar alacak ve arkasında duracaksınız.

Yengeç burcu, 2017 yılında işlerinizi aksatma ihtimaliniz var. Gereğinden fazla sorumluluğun size ağır geldiğini düşünecek ve uzaklaşmanın yollarını arayacaksınız. Motivasyonunuz ve kendinize olan güveniniz düşerse iş hayatınızdaki gerginliğiniz de yukarılara çıkabilir. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalı, çalışma arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmalısınız. Asla ama asla tartışmalarla ön planda olmayın.

2017 yılında Satürn'ün burcunuzla iletişime geçeceği dönem Haziran ayından sonra olacak. İş ve meslek hayatınıza olan bakış açınızın değişime uğraması kaçınılmaz bir durum. Yaptığınız iş ya da çalıştığınız yer neresi olursa olsun öncelikli hedefiniz adaletli olmak ve hakkı olana hakkını teslim etmek olmalı. İstekli yönlerinizin açığa çıkmasıyla beraber başarı da kaçınılmaz olacaktır.

Yengeç burcu, 2017 yılında geçen yıl sizi çok fazla zorlayan ve bir türlü istediğiniz başarıyı elde edememenize neden olan yoğunluk yeniden hayatınıza girecek ancak bu sefer olayları şekillendirmekte daha şanslı olacaksınız. 2017 yılında geçen yıla göre daha fazla para kazanacaksınız. Haziran ayından sonra da grup çalışmalarına olan yatkınlığınız tavan yapmış durumda olacak. Üzerinizdeki yükün azalmasıyla beraber daha stratejik adımlar atabilir, radikal kararlar alabilirsiniz.

2017 yılının Haziran ayından önceki döneminde iş hayatınız zaten size fazla sorun çıkartmayacak, finansal durumunuzda da iyileşme olacak ancak Haziran ayından sonra iş ve kariyer yaşantınızı daha fazla önemsemeniz gerekiyor. Çalışmayı seven, mücadeleden kaçmayan ve sürekli çabalayan burçlar arasında yer almaktasınız. İş hayatınızla ilgili planlamalarınızı doğru yaptığınız sürece her şey yoluna girecektir.

Yengeç burcu, 2017 yılının son çeyreğinde iletişimle ilgili yeteneğiniz üst seviyelere çıkacak. Yeni iş bağlamakta ya da satış yapmakta daha iyi olacaksınız. İkili ilişkilerde kullanacağınız dil çok önemli olacak. Üstünüz olan kişilerin size olan güveni tam ve bunu da boşa çıkartmamanız gerekiyor. Bazılarınız 2017 yılında terfi alacak ve bazılarınız da iş değişikliğine gidecek. İş değiştirme gibi planınız var ise, yeni işinizin size sunacaklarının şuan çalışmakta olduğunuz işten daha iyi olmasına dikkat edin. Yengeç burcu, 2017 yılında genel olarak iş hayatınızda en iyi faydalar sağlayacaksınız.

Yengeç Burcu 2017 Kariyer - Yengeç Burcu 2017 Kariyer İş Para Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.