Yengeç Burcu 2017 Aşk Falı

Yengeç Burcu 2017 Aşk Falı

Yengeç Burcu 2017 Aşk Falı

Yengeç Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili Yengeç burcu, Mars 2017 yılında burcunuzla etkileşim içerisinde olacak ve bu sayede duygusal konularda biraz daha rahatladığınızı hissedeceksiniz. Geçmişte yaşanan ve hemen herkese farklı gelen birlikteliğinizin ya da birlikteliklerinizin izini silmiş olacaksınız. Yalnızsanız ve bu süreç bir hayli uzun ise karşınıza çıkan ihtimalleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Genel olarak, söz konusu aşk hayatınız olduğunda daha ciddi yaklaşımlar sergileyeceksiniz.

Sergileyeceğiniz tutum, haraketli aşk hayatınızda yapmanız gerekenler arasında yer alıyor. Karşınıza sizi etkileyebilecek ve kafanızı karıştıracak bir kişi çıkacak. Birlikteliğiniz yoksa değerlendirmeye alabilirsiniz ancak birlikteliğiniz varsa mutlaka geri adım atmanız gerekiyor. Gizli konuşmalar ya da mesajlaşmalar partnerinizin kafasını fazlasıyla karıştıracaktır, buna izin vermemelisiniz. Partnerinizle aranızı iyi tutmalısınız.

Yengeç burcu, kısa süre önce kurmuş olduğunuz birlikteliğe kendinizi hemen kaptırmamanız gerekli. Değişimden ve yenilikten nasibinizi alacaksınız ancak daha dikkatli adımlar atmanız lazım. Alacağınız ya da aldığınız etkilerin sonrasında duygularınızda değişiklik yaşanabilir. Derin yaralar almak ya da hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız yapılması gerekenleri ihmal etmemelisiniz. Bazılarınızın birlikteliği son bulurken, bazılarınız da geçmişteki ilişkisine geri dönebilir.

Yengeç burcu, 2017 yılında kuracağınız birlikteliği herkesten saklama ihtiyacında olacaksınız. Bunun için geçerli sebepleriniz kendinizce olabilir ancak partnerinize bunu en doğru dille anlatmalı, kafasında herhangi bir kuşku oluşmasına da engel olmalısınız. Sizin önceliğiniz duygularınızdan emin olmak, üzeceğiniz ya da üzülebileceğiniz ilişkiden uzak durmanız olacaktır. Gerektiğinde mantığınızı gerektiğinde duygularınızı ve gerektiğinde de her ikisi bir arada kullanmalısınız.

2017 yılının tamamında çekici olacak, istediğiniz kişiyle yakınlaşma imkanı elde edeceksiniz ancak bunun her zaman geçerli ya da istediğiniz gibi sonuçlanmayacağını bilmeniz gerekiyor. Özgüveninizi yükseltmelisiniz ancak bunun egoya dönüşmesine de izin vermemelisiniz. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda yıl içerisinde durgun zamanlarınız olacaktır ancak bunaldığınız, rahat olmadığınız zamanlarda köşenize çekilin.

Yılın ikinci yarısında birlikteliğiniz açısından üzerinizde hissettiğiniz baskı daha da artacak ve bunu derinden hissedeceksiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle rahatsız olduğunuz konuları konuşmalı artık içinize atmaktan vaz geçmelisiniz. Bunu başaramayan ya da sıkıntıların çok fazla büyümesine izin veren Yengeç burcu insanlarının birlikteliği bu altı aylık süreçte son bulabilir. Aşk hayatınızdan beklentiniz tam olarak ne Yengeç burcu? Kendinize bu sorunun cevabını verin.

Yengeç burcu, birlikteliğinizden memnunsanız, sevdiğinizi ve sevildiğinizi sonuna kadar hissediyorsanız fedakarlık yapmaktan asla çekinmemelisiniz. Çıkmazda olduğunu düşündüğünüz bir ilişkiniz varsa da sonlanmalar kaçınılmaz olacaktır. Duygusal açıdan kırılmamaya çalışın. Toparlanın, alacağınız kararlar ne kadar sert olursa olsun, yapacaklarınızdan vaz geçmeyin. Sonlanan bir ilişkinin ardından yeni birlikteliklere kendinizi hazırlamalısınız.

2017 yılında genel olarak gelişmeler istediğiniz gibi olacak. Yalnız olan Yengeç burcu insanları ilişki içerisine girecek, birlikteliği olanlar ise varsa partnerleriyle arasında ki sorunu düzeltecek. Bazılarınız da bu yıl evlilik kararı alabilecek. İstedikleriniz ve hayalleriniz karşılıksız kalmayacak Yengeç burcu. Duygularınızı ve yaşanabilecek olumsuzlukları görmezden gelemezsiniz.

Evliliğe adım atmış Yengeç burcu insanları, evliliğiniz sorunsuz bir şekilde devam edecek. Anlaşamadığınız ya da evliliğinizi yürütemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz ancak neden her şeyin değişebileceğine, evliliğinizi kurtaracağınıza inanmıyorsunuz? Çözüm üreten taraf siz olun. Sahip olduğunuz mutluluğun kıymetini bilin. Yaşananları bir çırpıda kenara atamazsınız Yengeç burcu.

Yengeç Burcu 2017 Aşk - Yengeç Burcu 2017 Aşk Evlilik İlişkiler Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.