Yay Burcu 2017 Aşk Falı

Yay Burcu 2017 Aşk Falı

Yay Burcu 2017 Aşk Falı

Yay Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili Yay burcu, 2017 yılında aşk hayatınızda düzen hakim olacak. Geride bıraktığımız yılda yaşananlar sizi pek fazla memnun etmemiş olabilir, aradığı aşkı bulanlar için bu durum geçerli değil ancak yıl içerisinde hepinizin karşılaşacağı gelişmeler içinizi ısıtacak, heyecanlandıracak ve aşk hayatlarınızı renklendirecek cinsten. Artık sevemeyeceğinizi, sevilemeyeceğinizi ve mutlu olmayacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Yanıldığınızı 2017 yılında net bir şekilde göreceksiniz. Geçen yıldan başlayan ve bu yıl devam edecek olan arayışlarınız cevap bulacak. Söz konusu aşk olduğunda, aşık olayım tüm fedakarlığı yaparım diyen burçlar arasında bulunuyorsunuz. Aşk, 2017 yılında çok uzağınızda olmayacak Yay burcu ancak öncelikle çekingenliğinizi bir kenara bırakmalı ve kendinize güvenmelisiniz.

Süregelen birlikteliğinizde kontrolü tamamen partnerinize vermiş durumdasınız. Eğer, istediklerimi yapamıyorum, söylediğim sözleri dinletemiyorum diyorsanız, hatayı zaten en başta yapmışsınız demektir. Bu durum değişmesini istiyorsanız, kesinlikle tartışma ve problem yaratmadan yavaş yavaş değiştiğinizi belli etmelisiniz. İplerin tamamen partnerinizde olması, partnerinizin de gereğinden fazla rahat davranması anlamına geliyor.

Yay burcu, uzun süredir devam eden birlikteliğinizden fazlasıyla memnunsanız, aşk hayatınızda yaşanacak olan hareketliliğin birlikteliğinize olumsuz anlamda yansımasına izin vermemelisiniz. 2017 yılında hayatınıza yeni insanlar girecek, sosyal olarak hareketli olacaksınız ve bir kişi aklınıza girmeye, sizinle yakınlaşmaya çalışacak. Birlikteliğiniz yoksa ne hoş, varsa büyük sıkıntı başlıyor demektir. Kesinlikle yanlış adımlar atmamalısınız.

Karşınızdaki kişinin sizi etkilediğini ve hislerinizin ona kaydığını düşünüyorsanız, partnerinize haksızlık etmemeli, yol yakınken bazı kararlar almalısınız. Öncelikle hislerinizden emin olun daha sonra harekete geçin. İlişkinizin bitmesi gerekiyorsa, bitirmeli ve önünüze bakmalısınız. Sorunlu gibi duran birlikteliğiniz varsa ve bitmesini istemiyorsanız, çaba harcamaktan asla vaz geçmemelisiniz.

Yay burcu, 2017 yılında aşk gezegeni olan Venüs'ün etkileri üst seviyelerde olacak. Aşk konusunda yaşadığınız dengesizlik bu sayede son bulacak. Ne yapacağınıza karar veremiyorsanız, Venüs sayesinde kafanızdakiler netleşebilir. Mutlu olacak, mutlu olmanızı sağlayacak her ne varsa da yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Yıl içerisinde sadece macera ve flört peşinde olan Yay burcu insanları için de bol fırsat olacak. Arzu ettiğiniz aşk hayatınız bu mu? Kararınızı verin Yay burcu.

Yay burcu, 2017 yılında artık geri planda olmayı bırakmalısınız. Çekingen tavırlarınız size tatlılık kazandırıyor ancak adım atmadığınız sürece pek bir getirisi olmadığını da iyi biliyorsunuz. Çok fazla istediğinizde de kimse size karşı koyamıyor, işte bu konuda ortada bir dengesizlik var. Çekiciliğinizin ve özel bir burç olduğunuzun farkına varmalısınız.

Yay Burcu 2017 Aşk - Yay Burcu 2017 Aşk Evlilik İlişkiler Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.