Terazi Burcu 2017 Sağlık

Terazi Burcu 2017 Sağlık

Terazi Burcu 2017 Sağlık

Terazi Burcu Sağlık 2017

Sevgili Terazi burcu, 2017 yılında sağlık açısından en güçlü ve en sağlam burç olarak dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Gerek fiziksel gerekse de zihinsel açıdan kendinizi iyi hissetmek adına elinizden geleni yapmayı seviyorsunuz. Size zararı dokunacak her türlü gelişmeden uzak duracaksınız ki bu durumu uzun süredir burcunuzda hissetmek mümkün değildi. Gelişmelerden olumlu sonuçlar alacaksınız. Zaman zaman değişen hava şartlarını umursamıyor olacaksınız ancak yakalanacağınız soğuk algınlığını da dinlenerek üzerinizden atacaksınız.

Terazi burcu, sizi belki de en fazla zorlayan problem soğuk algınlığına çok kolay yakalanıyor olmanız. Yıllardır bu durum böyle ve sizde inatla kış aylarına yaklaştığımız zamanlarda önlem almıyorsunuz ki bu yıl içinde aynı durum geçerli olabilir. Sizi tekrar uyarıyoruz Terazi burcu, hiç yapamıyorsanız bitkisel güçlendirmelere yönelmeyi deneyin. Alternatif tedavi yöntemleri en büyük destekçiniz olacak.

2017 yılında belki de sizi en mutlu edecek gelişme kilo vermeye müsait olmanız olabilir. Su içseniz dahi yaramayacak Terazi burcu. Biraz daha rahatlamış ve formda hissedeceksiniz ancak çoğu Terazi burcu insanının kilo alma sebebi sadece yedikleri ve içtiklerinden kaynaklanmaz, değerlerinizi kontrol ettirmenizde yarar var. Sindirim sisteminiz bu yıl daha da güçlü olacak.

Geride bıraktığımız yılın sonlarına doğru ruhsal açıdan aşırı zorluk çektiniz ve bu süreçte üç ile beş arasında kilo almış olabilirsiniz. Sinirli ve stresli olduğunuzda çok fazla yemek yeme eğiliminiz var. Kendinizi toparlamalısınız. Spora başladığınız zaman da yarıda bırakmaya bayılıyorsunuz, yapmayın Terazi burcu. Sağlığınızı düşünmeniz gerekiyor. Zihniniz boşalacak ve daha da rahat olacaksınız ancak dediğimiz gibi sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Terazi burcu, 2017 yılının ikinci yarısında sağlık açısından tavan yapmış durumda olacaksınız. Yılın ilk yarısında sergilemiş olduğunuz her türlü gayretten olumlu geri dönüşler alacaksınız. Haziran 2017'den sonra da aynı düzeyde devam etmelisiniz. Düzenli beslenmeli, zamanında uyumalı ve spor yapmaya vakit ayırmalısınız.

Terazi Burcu 2017 Sağlık - Terazi Burcu 2017 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.