Kova Burcu 2017 Sağlık

Kova Burcu 2017 Sağlık

Kova Burcu 2017 Sağlık

Kova Burcu Sağlık 2017

Sevgili Kova burcu, 2017 yılında sağlığınız iyi durumda olacak ve bu olumlu gelişmenin aslında yılın geneline yayılacağını bilmelisiniz. Sizi bu yıl içerisinde en fazla mutlu edecek olan gelişme süregelen sağlık probleminizde yaşanacak. Bazılarınız için bu durum geçerli olsa da genel olarak burcunuzun alacak olduğu etki çok önemli. Geçen yıl sizi zorlayan ve kısıtlayan ruhsal durgunluğunuzun bu yıl karşınıza çıkmayacağı söylenebilir.

Enerjiniz ne kadar yüksek olursa hastalığa yakalanma ihtimalinizi de o kadar aşağıya çekersiniz. Gezegenlerden alacağınız etki sayesinde zaten enerjiniz daima yükselişte olacak. Enerji dolu ve hareketli günler geçireceksiniz ancak değişen hava şartlarına mutlaka ayak uydurmanız lazım. Yürüyüş yapmak veya hobilerinize yönelmek iyi olacaktır.

Kova burcu, 2017 yılı içerisinde uzun süredir devam eden sağlık probleminizi ortadan kaldırmak istiyorsanız alternatif tedavi yöntemleri deneyebilir ya da başka doktorların görüşünü alabilirsiniz. Araştırma yapmak ve aklınıza yatan tedavi yöntemini uygulamaya sokmak daha doğru olacaktır. Genel olarak 2017 yılında tedavilerden olumlu sonuçlar alacaksınız.

Yılın özellikle ikinci yarısında hayatınız biraz daha hareketli ve hızlı olmaya başlayacak. Sarf edecek olduğunuz efor çok yüksek. Gezegenler sizi olumlu anlamda etkiliyor ancak sizin de çaba göstermeniz gerekli. Ani hareketlerden kaçınmalı, vücudunuzun zarar görme ihtimaline karşın da kendinizi koruma altına almalısınız. İskelet sisteminiz de bir hayli hassaslaşacak.

Kova burcu, 2017 yılında sağlığınızla ilgili sıkıntı yaşamak istemiyor veya doğabilecek herhangi sorunun da önüne geçmek istiyorsanız, doğru beslenmeli ve düzenli uyku çekmelisiniz. Spor yapmayan Kova burcu insanlarının spora yönelmeleri iyi olabilir. Bu sayede üzerinizde bulunan negatif enerjiyi en aza indirebilir ve güçlenme sağlarsınız.

Kova Burcu 2017 Sağlık - Kova Burcu 2017 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.