Kova Burcu 2017 Aşk Falı

Kova Burcu 2017 Aşk Falı

Kova Burcu 2017 Aşk Falı

Kova Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili Kova burcu, 2017 yılının tamamında sosyal açıdan hareketli olacak ve özgürlük ihtiyacınız doğrultusunda hareket edeceksiniz. Birlikteliği olan kişilerin, özgürlük ihtiyaçlarından kaynaklanacak tartışmalar ve uzaklaşmalar yaşaması olası bir durum. Genel olarak etkilemekte şanslı, birinin sizi etkilemesinde ise pek şanslı değilsiniz. Sizi elde etmek çok zor ve daima kendi istekleriniz doğrultusunda birlikteliğe başlıyorsunuz.

Hatalarınızın veya doğrularınızın çoğu sizden kaynaklanmakta. 2017 yılında geçmişte yaşanan hatalardan ders çıkartmış olacaksınız. Birinin sizi etkilemesi oldukça zor ancak birisi sizi kendine aşık edecek Kova burcu. Aşktan veya aşkın size kazandıracağı sorumluluklardan korkuyor olabilirsiniz ancak karşı koyamayacaksınız. Aşk hayatınız canlanacak. Uyumu yakaladığınız kişiyle birliktelik kuracak ve mutlu olacaksınız.

2017 yılında aşk hayatınızda yaşanabilecek olan yeniliğe hazırlıklı olmanız gerekiyor. Zaman zaman yaramaz çocuk gibi davranıyorsunuz aşk hayatınızda. Bu yıl olgunluk göstereceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları eskiden olsa hiç kaçırmaz ve hepsini değerlendirmek isterdiniz ancak her çiçekten bal alamayacağınızı da tecrübe etmiş, hatalarınızdan da ders çıkartmış durumdasınız. Sürekli flört üzerine kurulan birlikteliğin size fayda sağlamayacağını artık biliyorsunuz.

Kova burcu, 2017 yılında özgürlük ihtiyacınız yılın ilk aylarında doruk noktasına ulaşmış olacak ancak yılın ortalarına doğru özgürlüğünüzden biraz olsun vaz geçebileceksiniz. Duygularınızdaki yoğunluk sizi şaşırtabilir. Doğru kararlar almaya çalışmalı, aşk hayatınız söz konusu olduğunda da ciddiyetinizi korumalısınız. Herhangi bir adım attığınızda da arkasında durun.

2017 yılında bazılarınızın birlikteliği istedikleri düzeyde olmayacak. İlişkinizdeki sorunların çözülemeyeceğini ve sonlanması gerektiğini düşünüyorsanız bu doğrultuda adım atabilirsiniz. Aslında sorunlar sizin ilgisizliğinizden ya da uzaklaşmalarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Zaman zaman düşüncesiz davranabiliyorsunuz. Hayatınıza diğer bölümlerine değer verirken aşk hayatınızı ihmal etmemelisiniz.

Birlikteliğiniz sizi ne kadar zorlarsa zorlasın, kısa süre içerisinde kendinizi toparlamalı ve olumlu adımlar atmalısınız. Ayrılık sonrası toparlanma süreci zor olabilir ancak bunu başaracak güce sahipsiniz. Doğru ya da yanlış bir karar alıp, ilişkinizi sonlandırmış olabilirsiniz ancak sonrasında yine kendinizi düşünmeniz gerekiyor. Yeni aşklara, yeni birlikteliklere ve yakınlaşmalara hazırlanmalısınız.

Kova burcu, 2017 yılında ya da geçen yıl yaptığınız hataları tekrar etmeyin. Sürekli bir ilişkiye başlıyor, uzaklaşıyor, sonlandırıyor ve daha sonra yine bir kişiyle yakınlaşıyorsunuz. Bu durum nereye kadar devam edebilir? Aşk hayatınızın sizi böyle mutlu etmeyeceğini, aradığınız huzuru bu şekilde bulamayacağınızı sizde biliyorsunuz. Biraz yalnız kalmak ve toparlanmak size iyi gelecek.

2017 yılında Venüs burcunuzla etkileşim içerisinde olacak. Özellikle devam eden birlikteliğinizde daha olgun olacak ve partnerinizi daha fazla önemseyeceksiniz. Hislerinizden hiç olmadığınız kadar emin olacak ve mutluluğun formülünü bulacaksınız. Bazılarınızın yılın ikinci yarısında evlilik kararı alma ihtimalleri var. Yaşınız geldiyse ve iş hayatınızı düzene soktuysanız, doğru yoldasınız.

Kova burcu, 2017 yılının sonlarına doğru birlikte olduğunuz kişiyle gereksiz tartışmalar içerisine gireceksiniz. Bu gibi olumsuzlukların büyümesine izin vermemeli ve çaba göstermelisiniz. Çabalarınız karşılıksız kalırsa ki kalmayacak gibi görünüyor, o zaman ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. 2017 yılının ilk yarısı da ikinci yarısı da aşk açısından iyi geçecek.

Kova Burcu 2017 Aşk - Kova Burcu 2017 Aşk Evlilik İlişkiler Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.