İkizler Burcu 2017 Aşk Falı

İkizler Burcu 2017 Aşk Falı

İkizler Burcu 2017 Aşk Falı

İkizler Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili İkizler burcu, 2017 yılında en dikkat çekici özelliğiniz iletişim yeteneğiniz olacak. Son yılların aşk açısından en dikkat çekici ve en yaramaz burçları arasında yer alıyorsunuz ancak yaramazlıkların zaman zaman sizi çok fazla üzdüğünün de farkında olmalısınız. Bu yıl biraz daha fazla mücadele edeceksiniz. Birlikteliği olan İkizler burcu insanları için şartlar daha da zorlayıcı olabilir. Sorunların ve sıkıntıların büyümesine izin vermeyin.

Süregelen birlikteliğinizde artık daha yapıcı davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Sorun ve sıkıntılar sizden kaynaklansın ya da kaynaklanmasın, gerektiğinde susmasını ve tartışma çıkartmamayı iyi biliyorsunuz. Ani iniş ve çıkışlarınızın önüne geçtiğiniz sürece ilişkinizde pek fazla sorun yaşanmayacak. Bakış açınızın birlikte olduğunuz kişiyi fazlasıyla memnun etme ihtimali var. Geçen yılları artık bir kenara bırakın.

Birlikteliği olmayan İkizler burcu insanlarının 2017 yılında aceleci davranmaması gerekiyor. Geride bıraktığımız yıl veya yıllarda çok aceleci davrandığınız için canınızın ne kadar yandığını unutmayın. Sosyal hayatınız her zaman olduğu gibi üst düzeyde. Arkadaşlıklarınızın bu süreçte daha farklı duruma gelme ihtimali var. Her ne kadar istediğiniz kişiyle yakınlaşma şansınız olsa bile biraz çekingen olmanın kimseye zararı olmaz.

2017 yılının ortalarına doğru aşk hayatınızda istediğiniz sonuçları almakta biraz olsun zorlanacaksınız ancak merak etmeyin bu durum geçici olacak. Özellikle evli olan İkizlerin olumsuzlukları değerlendirirken daha dikkatli olması şart. Satürn, 2017 yılının ikinci yarısında duygusal açıdan daha önde olmanızı sağlayacak. Duygularınıza bu süreçte kapılabilir, ani kararlar almaya yatkın olabilirsiniz.

İkizler burcu, 2017 yılında süregelen birlikteliğinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz ancak bu kararı yürürlüğe koymadan önce düşünmeli hem kendinize hem de partnerinize biraz zaman tanımalısınız. Geçmişte, en ufak tartışmaları dahi ayrılığa kadar götürebiliyordunuz ancak artık durumlar tersine dönecek. Kişiliğiniz gelişecek, daha oturaklı olacaksınız. İlişkiniz ve güzel günlerin hatırına çaba gösterin.

2017 yılının genelinde aşk hayatınızda huzurlu ve mutlu olacaksınız. Sorunlar olduğu kadar güzelliklerin de olabileceğini görmezden gelmemelisiniz. Uzun süredir devam eden ilişkinizde ciddi kararlar alabilirsiniz. Birlikteliği olan İkizler için bol hareket, birlikteliği olmayan İkizler için de bolca fırsat var bu yıl. Beklenmedik ilişkilerde kendinizi kısa sürede kaptırmamalısınız.

İkizler burcu, Venüs 2017 yılında burcunuzu olumlu anlamda etkiliyor olacak. Şartları istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Haziran 2017'den sonra daha şanslısınız. Başlatacağınız ya da başlatmış olduğunuz bir ilişki bu süreçten sonra daha sorunsuz olacak. Geleceğe yönelik paylaşımlar yapacak, kararlar alacaksınız. Aşk hayatınızın gidişatı hem sizi hem de partnerinizi memnun edecek.

Yılın genelinde karşılaşacağınız her türlü fırtınadan sağlam çıkmaya çalışmalısınız. Atacağınız adımlar doğru olduğu sürece aşk hayatınız pek sorun yaşatmayacak. Son olarak, 2017 yılında aklınızı karıştırmak isteyen ve partnerinizle aranızın açılmasına neden olacak bir kişiyle karşılaşacaksınız. Mantıklı ve özenli davranın. Geçmişte yaşanan hataları gözünüzün önüne getirin ve ders çıkartın. Mutlu, huzurlu ve keyifli olacaksınız.

İkizler Burcu 2017 Aşk - İkizler Burcu 2017 Aşk Evlilik İlişkiler Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.