Balık Burcu 2017 Sağlık

Balık Burcu 2017 Sağlık

Balık Burcu 2017 Sağlık

Balık Burcu Sağlık 2017

Sevgili Balık burcu, 2017 yılında sağlığınız hiç olmadığı kadar iyi durumda olacak ve aslında uzun süredir böyle bir etkiyle karşılaşmamıştınız. Hayatınızda hareket ve fiziksel açıdan da bol enerji sizinle olacak. Yine de kaldırabileceğiniz kadar yorgunluğun altına girmelisiniz. Gereksiz ve aşırı yıpranmalar sağlık açısından sizi zorlayabilir, bunu unutmayın. Beslenme konusunda zaten dikkatli ve özenli davranıyorsunuz ancak bu çoğunuz için geçerli değil.

Balık burcu, stres size iyi gelmiyor. Ruhsal açıdan mümkün olduğunca az hasar almaya çalışmalısınız. Hobilerinize yönelmek ya da kendinize biraz olsun zaman ayırmak yenilenmenizi ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Stresin size ne gibi zararlar verdiğini iyi biliyorsunuz. Yılın genelinde sakinliğinizi koruyabilirseniz, sağlığınıza zarar verebilecek etkenleri de aza indirmiş olacaksınız.

2017 yılında sağlığınız iyi durumda olacağı için herhangi bir köklü sorun gündeme gelmeyecek ancak süregelen problemi olanların bu süreçte tedavilerine daha fazla odaklanmaları gerekiyor. Gelişmeleri yakından takip etmeli, kontrollerinizi zamanında yaptırmalı ve motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Uzun süredir uğraş verdiğiniz probleminizin iyiye gitmesi sizi mutlu edecektir.

Balık burcu, sağlık açısından ne kadar iyi durumda olursanız olun, ufak tefek kazalara yatkınlığınız hala devam ediyor. Yanıcı ve kesici aletlerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. İş güvenliğinin üst seviyede olduğunu bir yerde çalışıyorsanız asla ama asla ihmalkar davranmamalısınız. Yine bu yıl içerisinde sağlıkla ilgili bir konu adına şehir ya da yurt dışına çıkabilirsiniz.

Venüs, 2017 yılının son aylarında burcunuzla etkileşim içerisinde olacak ve bu etkileşim sağlığınız için oldukça iyi. Yediklerinize ve içtiklerinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Yılın genelinde ise sizi zorlayacak en olumsuz dönem, ayın son ayı. Yıpranacak ve işlerden dolayı çok fazla stres altına gireceksiniz. Yılın son ayında böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız işlerinizi zamanında sonlandırın.

Balık Burcu 2017 Sağlık - Balık Burcu 2017 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.