Balık Burcu 2017 Aşk Falı

Balık Burcu 2017 Aşk Falı

Balık Burcu 2017 Aşk Falı

Balık Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili Balık burcu, 2017 yılında kişiliğinizin ve karakterinizin aşkla ilgili bölümlerinde değişim ve gelişim yaşanacak. Şartların bu düzeyde olması aşk hayatınızda bir adım öne çıkacağınız anlamına geliyor. Hayatınızın her alanında olduğu gibi aşk hayatınızda da olgunluk göstermekten asla vaz geçmiyorsunuz. Hislerinizden emin olmadan asla harekete geçmez ve öncelikle duygularınızı göz önünde bulundurursunuz.

Birlikteliği olan ve sorun yaşayan Balık burcu insanlarının zorlanarak ayrılığa yönelme ihtimalleri var. Duygusal olarak zarar görmediğiniz sürece çabalamanız gayet normal ancak mutsuz oluyor ve sürekli zarar görüyorsanız da kendinizi geriye çekebilirsiniz. Mutsuz olduğunuz bir ilişkiyi sürdürmek hem kendinize hem de partnerinize haksızlık anlamına gelmekte. Olumsuzlukları nereye kadar görmezden geleceksiniz?

Sizi mutlu eden ve aşık olduğunuzu düşündüğünüz bir ilişkiye sahipseniz, mutluluğunuzun bozulmaması için her zaman yaptığınız gibi elinizden geleni yapacak ve fedakar davranacaksınız. Geçmişte yaşanan birliktelikler artık geride kaldı. Sahip olduğunuz ilişkinin kıymetini bilecek, sonuna kadar da sıkı sıkıya bağlı kalacaksınız. Mutluysanız, öncesini veya sonrasını da sorgulamayın.

2017 yılında hatalarınızdan sadece ders çıkartın ve tekrar etmemeye çalışın. Zaman zaman partneriniz olan kişiyle aranızda anlaşmazlıklar yaşanacaktır ancak keyfinizin kaçmasına izin vermemelisiniz. Sevdiğiniz ve sevildiğinizi hissettiğiniz bir ilişkide her şeyi yoluna koymaya çalışmalısınız. Yapıcı olduğunuz sürece kimse mutluluğunuza engel olamaz.

Balık burcu, hayatınızın her alanında olduğu gibi aşk hayatınızda da mantığınızdan asla vaz geçmiyorsunuz. Gerektiğinde duygularınızı açığa çıkartmaktan da asla çekinmeyen yapıya sahipsiniz. İlişkinizde istediğiniz zaman kontrolü elinize alıyor, partneriniz buna karşı çıkmak istediğinde de tartışmaktan geri kalmıyorsunuz. İşinize geldiğinde kontrolü veriyor, işinize gelmediğinde de geri almak istiyorsunuz. Belli bir çizginiz olmalı.

2017 yılında aşk hayatınızın canlanmasını sağlayacak çok fazla etki olacak. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın bu etkiden faydalanacaksınız. Bu yıl gelişmeleri yakından takip edin. Kişiliğinize ayak uydurabilecek ve sizinle uyumu yakalayacak bir kişiyle birliktelik kuracaksınız. Sosyal hayatınızın bu konuda size yardımı çok büyük olacaktır. Çevrenizdekileri gözden gelemezsiniz.

Balık burcu, 2017 yılında insanların düşüncelerini artık umursamamayı öğrenecek, aşk hayatınızın tadını, keyfini çıkartacaksınız. Mutlusunuz Balık burcu, neden olumsuzluklar üzerinde gereğinden fazla vakit harcıyorsunuz? Ne kadar zorlanırsanız zorlanın, partneriniz sizi mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsa sizin de onu sorunlarınızdan dolayı baskı altında tutmaya hakkınız yok.

Venüs, 2017 yılında mutlu olmanız için gereken her şeyi sizin önünüze sunacak. Yılın genelinde olumlu gelişmelerle karşılaşacağınız gibi olumsuzluklarla da karşılaşacaksınız. Çekiciliğinizle birlikte olduğunuz kişiyi kendinize daha fazla çekebilir veya birlikteliğiniz yoksa da istediğiniz kişiyle yakınlaşırken kullanabilirsiniz. Karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak. Bu duruma da kısa sürede alışacaksınız Balık burcu.

Balık Burcu 2017 Aşk - Balık Burcu 2017 Aşk Evlilik İlişkiler Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.