Aslan Burcu 2017 Sağlık

Aslan Burcu 2017 Sağlık

Aslan Burcu 2017 Sağlık

Aslan Burcu Sağlık 2017

Sevgili Aslan burcu, 2017 yılında sağlığınızı biraz daha fazla önemsemeye başlayacaksınız ve bu sayede geçen yıl yaşanan ufak tefek sağlık problemleri de gün yüzüne çıkmayacaktır. Gezegenlerin de sizi bu konuda hem olumlu hem de olumsuz etkileyeceğini bilmeli, önlemlerinizi buna göre almalısınız. Yıl içerisinde hayatınızın her alanında aktif olacaksınız ve buna bağlı olarak enerjiniz düşüş içerisinde olabilir. İş, aile, aşk ve aile yaşantınızda stresli ortamlardan uzak durmalısınız.

Kendinize ve özellikle sağlığınıza zaman ayırmakta hiç başarılı değilsiniz. Gün içerisinde yapacaklarınızla ilgilenirken ne kadar yorulacağınızı, bitkin düşeceğinizi asla umursamıyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel açıdan sizi rahatlatacak aktiviteler üzerine yoğunlaşmalısınız. Sağlığınızla ilgili karamsarlığınızdan bir an önce kurtulmanız lazım. Ruhsal olarak kendinizi iyi hissederseniz, sağlığınızla ilgili de o kadar rahat davranırsınız.

Aslan burcu, 2017 yılının genelinde önerileri dikkate alırsanız sağlık açısından çok fazla sıkıntı ve sorun yaşamazsınız. Uzun süredir sizi uğraştıran sağlık probleminiz varsa da yaşanan olumlu gelişmeler sizi biraz olsun rahatlatacaktır ancak yine de tedbirli olmaya devam etmelisiniz. Motivasyonunuz yükselecek. Karşılaşacağınız fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

2017 yılının ikinci yarısında bu yıl kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz. Eskiden olduğu gibi, yaramaz çocuk geri gelecek Aslan burcu. Yaramaz olmanın, ufak tefek kazalara açık olacağınız anlamına geldiğini de unutmayın. Kesici aletlerden olabildiğine uzak kalın. Sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, dikkatli olmak mecburiyetindesiniz.

Aslan burcu, 2017 yılının ikinci yarısında enerjik olacak, kendinizi iyi hissedeceksiniz ancak bu süreçte kilo almaya da yatkınsınız. Yağlanmak istemiyor, sindirim sisteminizi de en iyi seviyelerde tutmak istiyorsanız mutlaka az yağlı ve az kalorili yiyecek, içeceklere yönelmelisiniz. Genel olarak zaten sağlığınız iyi durumda olacak. 2017 yılında kalbinizi de yormamaya çalışın.

Aslan Burcu 2017 Sağlık - Aslan Burcu 2017 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.