Akrep Burcu 2017 Sağlık

Akrep Burcu 2017 Sağlık

Akrep Burcu 2017 Sağlık

Akrep Burcu Sağlık 2017

Sevgili Akrep burcu, 2017 yılının gelmesiyle beraber sağlığınız zaman geçtikçe daha iyi olmaya başlayacak ve bu da demek oluyor ki, süregelen köklü sağlık probleminiz dışında yeni bir köklü sağlık problemine yakalanmayacaksınız. Yılın genelinde kontrol sizin elinizde olacak ancak süregelen sağlık sorununuz varsa mutlaka her aybaşında veya sonunda kontrole gitmelisiniz. Umursamaz davrandığınız sürece istediklerinize sahip olamayacağınızı artık anlamış olmalısınız.

2017 yılının tamamında fiziksel açıdan güçlenmenin yollarını aramalısınız. Sağlığınızla ilgili üzerinize düşenler açık ve net ortada. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederseniz pek sıkıntı yaşamazsınız ama zaten kendimi iyi hissediyorum derseniz ve böyle de devam ederseniz sonuçları sizi hiç ama hiç memnun etmez Akrep burcu. Bu yıl zararlı alışkanlıklarınızdan da kurtulmaya çalışacaksınız. Sindirim sisteminiz de hassas olacak, dikkat.

Akrep burcu, 2017 yılında öncelikle Satürn'ün daha sonra da Jüpiter'in etkileriyle kendinizi daha iyi ve enerjik hissetmeye başlayacaksınız. Bu açıdan yılın ikinci yarısı daha da dikkat çekici olacak. Sindirim sisteminizin ve kalbinizin hassas olacağı dönemlerde kısa ancak sürekli tekrarlanacak yürüyüşler kendinizi iyi hissetmeniz açısından çok önemli olacak. İmkanı ve vakti olanlar, ki yaratmanızı öneririz, spor salonuna yazılmalı.

2017 yılının ikinci yarısında uzun süredir fark etmediğiniz ya da umursamadığınız ufak tefek sağlık sorununuzun daha da büyüme ihtimali var. Başta da söylediğimiz gibi ihmalkar davranmanın size hiçbir faydası dokunmayacak. Kendinizi yormamalı ve stresli ortamlardan uzak durmalısınız. Genel olarak zaten sağlıklısınız Akrep burcu. Sadece biraz özenli olacaksınız o kadar.

Akrep burcu, 2017 yılının son aylarında sosyal olarak daha hareketli olacak, eğitim hayatınıza devam ediyorsanız da yoğun sürece girecek, aşk hayatınızla daha fazla ilgilenecek ve ailenizle daha fazla vakit geçirmeye çalışacaksınız ancak hepsiyle başa çıkmanızın ne kadar zor olduğunu daha önce tecrübe etmiş olmalısınız. Yeteri kadar dinlenmeli ve fiziksel olarak güçlenmelisiniz Akrep burcu. 2017 yılında sağlığız iyi durumda olacak.

Akrep Burcu 2017 Sağlık - Akrep Burcu 2017 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.