Akrep Burcu 2017 Aşk Falı

Akrep Burcu 2017 Aşk Falı

Akrep Burcu 2017 Aşk Falı

Akrep Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili Akrep burcu, 2017 yılında artık geçmişin izlerinden kurtulmak adına girişimlerde bulunacaksınız ancak sizin kararınız ne olursa olsun, geçmiş hala yanı başınızda bulunacak. Yılın ilk aylarında daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınız doğrultusunda hareket edin. Karmaşıklık yaşıyorsanız ve mantığınıza yatmayan bir şey varsa da kesinlikle önünüze bakmanız lazım.

Göstereceğiniz ya da alacağınız tepkinin ne olacağını kestirmek oldukça zor ancak bazılarınız bu süreci akıllıca yöneterek lehine çevirebilecek. Süregelen ilişkinize olan güvensizliğinizin tamamen partnerinizden kaynaklandığını mı düşünüyorsunuz? Geçmişinizin bu konuda ki etkisini görmezden gelemezsiniz. Kısa süreli de olsa kendinize zaman ayırmalı ve tüm olumsuzluklardan, olumsuz düşüncelerden sıyrılmalısınız.

2017 yılında hatalı adımlar atmadığınız sürece kuracağınız birliktelikte mutlu olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Flört amaçlı sergilenen yaklaşımlarda hislerinizin sizi yanlış yönlendirme ihtimali var. Seçeneklerinizin bol olması, ne hissettiğinize ya da ne yapmanız gerektiğine karar verememenize neden oluyor. Yeni tanıştığınız kişiyle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın ancak gerçekten aşık olduğunuzu düşünüyorsanız da durmayın.

Akrep burcu, 2017 yılında arkadaşlıklarınız ve takıldığınız mekanlar farklılık gösterecek. Arkadaşlıklarınızın eskisi kadar güçlü olmadığını fark edeceksiniz. Yeni ortamlarda, yeni insanlarla bulacaksınız. Belki de bu değişim uzun süredir hayal ettiğiniz aşkı ayağınıza kadar getirebilir. Olduğunuz kişiden farklı ya da karşınızdaki kişinin istediği gibi görünmekten vaz geçin. Önceliğiniz bu olmalı Akrep burcu.

2017 yılında aşk hayatınız renklenecek. Yeniliklerden büyük faydalar elde edeceksiniz. Hiç beklemediğiniz, aklınızda hiç birliktelik yokken karşınıza çıkan bir kişinin rüzgarına kapılıp gideceksiniz. Kendinize şöyle bir dışarıdan bakın, neyi doğru, neyi yanlış yapıyorsunuz? 2017 yılında kişiliğiniz belirli ölçüde değişecek. Siz bile henüz kendinizi aşk konusunda tam olarak tanımıyorken, karşınızdaki kişinin sizi ezberlemesini beklemeyin.

Aşk hayatınızda tedbirli, düşünceli ve mantıklı hareket ettiğiniz sürece mutsuzluğa yakalanma ihtimaliniz oldukça az. Süregelen ilişkiniz açısından 2017 yılının ikinci yarısı biraz olsun zorlayıcı olacak. Olumsuzluklardan ve sorunlardan kolay etkilenen yapınız var. Kendinize güvenin ve her türlü zorluğun üstesinden geleceğinize de inanın. Başka türlü devam eden ilişkinizde mutlu olamazsınız Akrep burcu.

Akrep burcu, 2017 yılının ikinci yarısında aşk hayatınız biraz daha hareketlenmeye başlayacak. Özellikle yaz aylarında arzu ve istekleriniz farklılık gösterebilir. Ciddi birliktelik kurma hayallerinizi en azından Eylül 2017'ye kadar rafa kaldırmalısınız. Olmayacak hayaller kurmak, ulaşılması zor umutlar beslemek yıpranmanıza neden olacaktır. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız ağırdan alın.

2017 yılının ikinci yarısında daha önce birliktelik yaşadığınız ancak herhangi bir sebepten dolayı son bulan ilişkinize geri dönebilirsiniz. Kuralları baştan koymayı başarırsanız ve bunu da kırmadan yaparsanız birlikteliğinizde kontrolü tamamen ele alabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında kuracak olduğunuz birlikteliğin bazı kişilerden tepki alma ihtimali var.

Özetle; 2017 yılı aşk hayatınız hareketleneceği ve sizi heyecanlandıracak bir yıl. Alıştığınız ya da rutin olarak devam eden aşk hayatınız artık geride kalacak. Şanslı ve çekici olacaksınız. Aşk hayatınızın size sunacaklarını olgunlukla karşılayabilirseniz, sürekli hayal ettiğiniz ve imrendiğiniz ilişkiye sizde sahip olabilirsiniz. Şans sizinle Akrep burcu, tadını çıkartın.

Akrep Burcu 2017 Aşk - Akrep Burcu 2017 Aşk Evlilik İlişkiler Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.