Yengeç Burcu 2015 Sağlık

Yengeç Burcu 2015 Sağlık

Yengeç Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Yengeç burcu, 2015 yılın gelmesiyle beraber sağlık açısından sizi fazlasıyla zorlayacak temalarla karşılaşacaksınız. İş konusunda yoğun olacağınız dönemler, sağlığınız açısından sizi çok fazla zorlayabilir. Söz konusu iş hayatı olunca iyimser bakış açısına sahipsiniz ancak sağlığınızı da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Özellikle Ekim ayı içerisinde kendinizi yetersiz ve güçsüz hissedebilirsiniz. Nedenini bilmediğiniz sağlık sorunları, içten içe korkmanıza neden olacaktır. Fiziksel olarak çok fazla düşüşe geçebilirsiniz.

2015 yılı içerisinde, iş hayatında bulunan Yengeçler, çalışma arkadaşlarından kaynaklı olarak stresli dönemler geçirebilir. Çalışma arkadaşlarınızın sorumsuz olması sizin daha fazla sorumluluk almanıza ve devamında çok fazla yorulmanıza neden olabilir. Karşınıza çıkabilecek her türlü olumsuz gelişme, sağlık açısından sıkıntılar yaşamanıza neden olacak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kendi sağlığınızı düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Düzenli olarak sağlık kontrollerinizi yaptırmak size fayda sağlayacaktır.

Yılın son aylarında tansiyon açısından sıkıntılarınız olabilir. Özellikle kazalara açık olacaksınız ve kesinlikle temkinli olmanız gerekiyor. Stresli olduğunuz dönemlerde yemeğe yüklenebilir ve istenmeyen kilolar alabilirsiniz. Bu durum sizi daha fazla üzebilir. Dikkatli olmalısınız. Dayanıklı olmaya çalışın ve bu açıdan size yardımcı olacak uğraşlar edinin.

Yengeç Burcu 2015 Sağlık - Yengeç Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.