Yay Burcu 2015 Sağlık

Yay Burcu 2015 Sağlık

Yay Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Yay burcu, 2015 yılı içerisinde sağlığınızı yakından ilgilendiren ve özenli olmanız gereken dönemler olacak. Özellikle Nisan ve Mayıs aylarında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bedensel açıdan sizi çok fazla yoracak işlerle ilgileneceksiniz ve bu durum fiziksel olarak sizi fazlasıyla yıpratacak. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız artıyor ve bu da yüksek tempoda çalışmanıza neden olacak. Enerjinizin düşüşte olması, dönem dönem huzursuzluk yaşamanıza neden olacak. Dikkatli davranmadığınız sürece sağlık açısından sorun yaşayabilirsiniz.

Mayıs 2015'te sağlığınız açısından risklerle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Özel hayatınızdan ve iş hayatınızdan kaynaklı gelişmeler gereğinden fazla gergin olmanıza neden olabilir. Gerek enerjinizi zorlayacak, gerekse ruhsal açıdan sizi sıkıntıya sokacak koşullara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Mayıs 2015'ten sonra Neptün burcunuzu olumsuz bir şekilde etkiliyor olacak. Karşınıza çıkan zorluklarla mücadele etmekte sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ekim ayından sonra ise bu sefer Mars burcunuzu etkiliyor olacak ve bu durum sağlık açısından risk alacağınız anlamına gelmekte. Fiziksel açıdan kendinizi çok fazla yıpratabilir ve dikkatli olmadığınız takdirde yatağa düşebilirsiniz. Ayrıca ufak tefek kazalara karşı da dikkatli olmanız gerekiyor.

Yay Burcu 2015 Sağlık - Yay Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.