Terazi Burcu 2015 Sağlık

Terazi Burcu 2015 Sağlık

Terazi Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Terazi burcu, Satürn 2015 yılı içerisinde sorumluluklarınızı artıracak. Karşılaşacağınız durumlardan bir tanesi de sağlık durumunuz olacak. Özellikle fiziksel açıdan kendinize çok fazla önem vermeniz gerekiyor ve bu süreç 2017 yılına kadar devam edecek. Yılın ilk ayında iş hayatınızdan kaynaklı gerginlikler yaşanabilir. Gergin ve stresli olmanız, huzursuzluğu da beraberinde getirecektir. Yaşanacak tüm gelişmeler, fiziksel ve ruhsal olarak zayıflamanıza neden olacak. Kendinizi zaman zaman yetersiz ve karmaşa içerisinde hissedeceksiniz. 2015 yılının ilk altı aylık döneminde sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor.

Mayıs 2015'ten sonra daha fazla çalışacak olmanız enerjinizin düşmesine neden olacak. Sorumluluklarınız artacak ve kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. İş hayatından ya da özel hayatınızdan kaynaklı durumlar, sinir sisteminizden sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu dönem içerisinde ani çıkışlar yapabilir ve etrafınızdaki insanları kırabilirsiniz. Güç toplamanız gerekiyor. Zorluklarla baş etmelisiniz.

2015 yılının son aylarına doğru Jüpiter burcunuzu koruyor olacak ve sağlık açısından daha iyi seviyelere ulaşacaksınız. Ayrıca çalışma koşullarınızın da rahatlığa ulaşacak olması, bu konuda size yardımcı olacaktır. Her ne olursa olsun, var olan enerjinizi en iyi şekilde kullanmalısınız. Hobilerinize zaman ayırın ve spor yapmaya özen gösterin.

Terazi Burcu 2015 Sağlık - Terazi Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.