Oğlak Burcu 2015 Sağlık

Oğlak Burcu 2015 Sağlık

Oğlak Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Oğlak burcu, 2015 yılında Satürn, 24-26 Aralık tarihinde dünyaya geldiyseniz sizi etkisi altına alacak. Bu tarihte dünyaya gelen Oğlak burcu insanları sağlık açısından zorluklar yaşayabilir. Sürekli olarak başarıya ulaşmak istiyor ve bu konuda çok fazla çalışıyorsunuz. Hırslı olmanız, zaman zaman kötümser olmanıza neden olabilir. Burcun diğer günlerinde dünyaya gelen Oğlak burcu insanları için güzel gelişmeler söz konusu olacak. Üzerinizdeki baskı en aza inecek ve stresten kurtulacaksınız. Ayrıca sizden kaynaklı olmayan zorluklara karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Mayıs ve Haziran 2015'te ağır ilerleyen gezegenlerin etkisini hissedebilirsiniz. Zihinsel olarak sizi meşgul eden durumlar ve iş hayatınız, yıpranmanıza ve huzursuz olmanıza neden olabilir. Gereğinden fazla çalışarak, enerjinizin düşmesine neden olabilirsiniz.

Merkür, Haziran 2015'te zaman zaman huzursuz olmanıza neden olacak. Özel hayatınızdan veya iş hayatınızdan kaynaklı sorunlar gündeme gelebilir. Kendinize zaman ayırmaya çalışın. Hobilerinize yönelin ve size huzur veren arkadaşlarınızla vakit geçirin. Sizin için en iyisi bu olacaktır. Ayrıca yeme ve içme alışkanlıklarınıza da dikkat edin.

Oğlak Burcu 2015 Sağlık - Oğlak Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.