Kova Burcu 2015 Sağlık

Kova Burcu 2015 Sağlık

Kova Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Kova burcu, Jüpiter 2015 yılı içerisinde burcunuzla pozitif açıda bulunuyor ve bu sayede sağlık açısından pek fazla sorun yaşamayacaksınız. Ancak Neptün, bazı Kova burcu insanlarının motivasyonunu düşürecek ve kendilerini güçsüz hissetmelerine neden olacak. İlaç kullanan Kova burcu insanları, 2015 yılında dikkatli olmalısınız. Doktorun önermediği ilaçları kullanmamalısınız. Yine bu dönem içerisinde ufak tefek sağlık sorunları yaşanacak ve zaman kaybetmeden kontrole gitmelisiniz. Haziran 2015'te ise, birlikteliğinizden kaynaklı gerginlikler söz konusu olabilir. Yaşanacak gelişmelerin hem ruhsal hem de bedensel olarak sizi yoracağını bilmelisiniz.

Haziran ve Temmuz 2015'te Güneş'in etkisini hissedecek ve zaman zaman kendinizi çok zayıf hissedeceksiniz. Özellikle iş yaşantısında yoğun olacak olmanız, sağlık açısından sizi zorlayan etken olacak. Haziran ayı içerisinde gereğinden fazla gergin olabilirsiniz. Huzursuz olacağınız bu dönemi en az zararla atlatmaya çalışmalısınız.

Ekim 2015'te de enerjiniz düşüşte olacak. Genel olarak iş hayatınızdan kaynaklı gerginlikler yaşanabilir. Kendinizi geri planda görmek, ruhsal açıdan sorun yaşamanıza neden olabilir. Yaşanacaklar, özgüven açısından sorun yaşamanıza neden olabilir. Endişelenmeyin ve keyif aldığınız uğraşlara yönelin.

Kova Burcu 2015 Sağlık - Kova Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.