Koç Burcu 2015 Sağlık

Koç Burcu 2015 Sağlık

Koç Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Koç burcu, 2015 yılında, özellikle iş hayatınızdaki tempo çok yoğun olacak. Bu duruma bağlı olarak, enerjiniz düşebilir ve zaman zaman kendinizi fazlasıyla yorabilirsiniz. Detaylara olan ilginiz, hem bedensel hem de zihinsel olarak fazlasıyla zayıf düşmenize neden olacaktır. Özellikle Ocak 2015 ve Nisan 2015 arasında, sağlık açısından sıkıntılarınız da artış olabilir. Bu tarihlerde, rahatlamanızı sağlayacak, üzerinizde bulunan yorgunluğu atmanıza yardımcı olacak faaliyetlerde bulunmalısınız.

Doğum tarihi, 11-19 Nisan arasında olan Koç burcu insanları, 2015 yılı sizin için sağlık açısından daha zorlu geçecek. Bunun nedeni, Satürn'ün geçişi. Sağlık konularında daha duyarlı davranmalı ve kendinize bu yıl içerisinde çok dikkat etmelisiniz. Geride kalan yıllardan sağlık sorununuz var ise, bu yıl içerisinde tedaviyi kesinlikle aksatmamalı, ihmalci olamamalısınız.

2015 yılı içerisinde, zaman zaman enerjiniz düşüşte olacak. Yılı, sürekli olarak aynı seviyede olan enerjinizle bitirmeniz imkansız bir durum. Bu nedenle kimi zaman bedensel olarak kendinizi zayıf hissedecek, kimi zaman aklınızı istediğiniz gibi kullanamayacaksınız. Yaşadığınız aksaklıklar, stresli olmanıza neden olabilir. Sorunları fazla büyütmemeli ve bedensel olarak kendinizi güçlendirmenin yollarını bulmalısınız. Spor yapmak, 2015 yılında size iyi gelecek.

2015 yılının bazı dönemlerinde iş hayatınızda stresli dönemler yaşayacaksınız. Gereğinden fazla gergin olmanız, midenizden ağrılar yaşamanıza neden olabilir. Şubat 2015'te kendinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın. Bunun için gerekli olan zamanı yaratmalı, kendinize bahane bulmamalısınız.

Ekim ayından sonra sağlığınız daha iyi seviyelere çıkacak. Kendinize gerektiği kadar dikkat ederseniz, sağlık açısından herhangi bir sorununuz olmayacağı gibi daha iyi ve güçlü sağlık seviyesine sahip olabiliceksiniz. Son olarak, 2015 yılının tamamında kişisel olarak bakımınıza dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu 2015 Sağlık - Koç Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.