İkizler Burcu 2015 Sağlık

İkizler Burcu 2015 Sağlık

İkizler Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili İkizler burcu, 2015 yılının Nisan ayında sağlık açısından zorlanabilirsiniz. Karşılaşacağınız sıkıntılar, fazlasıyla gerilmenize neden olabilir. Özellikle ruhsal açıdan çok fazla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Burcunuzun özellikleri gereği zaten huzursuz ve gergin bir yapıya sahipsiniz. Bu yıl alacağınız etkiler bu özelliklerinizin üst seviyelere çıkmasına neden olabilir. Yersiz ve gereksiz endişeler zihninizi çok fazla meşgul edebilir.

Mars, Eylül ve Ekim aylarında burcunuzu etkiliyor. Bu durum iş şartlarının yoğunlaşması ve yıpranmalar anlamına gelmekte. Bu dönem içerisinde çok daha fazla yorulabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Sürekli olarak çabalamak ve başaramamak yaşam enerjinizi en aza indirecektir. Özellikle iş yaşantınızda yaşanacak çekememezlikler, sizin daha huzursuz olmanıza neden olabilir.

Ekim 2015'ten sonra kritik dönemler yaşanabilir. Gerginleşmenize neden olacak her türlü gelişmelerden uzak durmalısınız. Aksi halde hem bedensel hem de fiziksel olarak çok fazla zorlanabilirsiniz. Dayanma gücünüzün tükenmesini istemiyorsanız, sizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz.

İkizler burcu, 2015 yılının bazı dönemlerinde duygusal olarak da sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız açısından belirsizlikler canınızı sıkacak. Biraz daha dikkatli olmalı ve sağlık kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız. 2015 yılında sağlığınız açısından özenli olmalısınız.

İkizler Burcu 2015 Sağlık - İkizler Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.