Boğa Burcu 2015 Sağlık

Boğa Burcu 2015 Sağlık

Boğa Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Boğa burcu, Satürn hem sağlık hem de iş hayatınızı ilgilendiren evinizi etkiliyor. İş hayatınızın yoğun olması, enerjinizin düşmesine ve devamında stres ve gerinliklere neden oluyor. Bu yıl içerisinde, işinizle ilgili atacağınız her adım yorgun olmanıza neden olacak. Sağlığınız söz konusu olduğunda çok daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bedensel olarak güçsüz olacağınız zamanları önemsemelisiniz. 2015 yılı içerisinde kendinizi korumanız gerekiyor. Günlük rutinler, ruhsal ve bedensel açıdan zorlanmanıza neden olacak. Sizin için önemli olan şey, ciddiyet.

Plüton, yılın ilk aylarında çok daha mücadeleci olmanıza neden olacak. Aşırı derecede dikkatli olmanız gerekiyor. Hem bedensel hem de ruhsal olarak kendinizi rahatlatacak aktivitilere yönelmelisiniz. Çok çalışmak, iş açısından sizi üst seviyelere taşıyabilir ancak sağlığınızı da düşünmeniz gerekiyor.

Temmuz ve Eylül ayları arasında Mars, zorlayıcı günleri de beraberinde getirecek. Zayıf olduğunuz yönlerden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolünde ve önerisine gerekli vitaminleri almanız gerekiyor. Özel hayatınıza, aşk hayatınıza, eğitim hayatınıza ve iş hayatınıza biraz daha az yoğunlaşabilirsiniz. Yorgun olmanız, dikkatsizliği de beraberinde getirecektir.

Yılın ilerleyen dönemlerinde Jüpiter'in desteğini üzerinizde hissedeceksiniz ve sağlık açısından koruma altına olacaksınız. Süregelen rahatsızlığınız bu dönem içerisinde çözüme kavuşabilir. Riskler en aza inecek ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Boğa Burcu 2015 Sağlık - Boğa Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.