Başak Burcu 2015 Sağlık

Başak Burcu 2015 Sağlık

Başak Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Başak burcu, geride bıraktığımız iki yıllık süreçte sağlığınız yoğun etkiler altında bulunmaktaydı. Önemli gelişmelerin yaşandığını söylemek gerekiyor. Özellikle Satürn, fiziksel açıdan sizi çok fazla zorlamaktaydı. 2015 yılında da bu zorluklarla son kez olmak üzere karşılaşabilirsiniz. Özellikle yılın ilk ayında ufak tefek kazalara karşı hazırlıklı olmalısınız. Atacağınız adımı ve yapacağınız hareketleri dikkati yapmalısınız. Sıkıntılı dönemle son kez Nisan ve Temmuz ayları arasında karşılaşacaksınız. Bu dönemden sonra üzerinizdeki negatif durumlar ortadan kalkmış olacak.

2015 yılında Neptün'ün de sağlık açısından getirdiği belirsizlikler ortadan kalkıyor. Kendinizi yetersiz ve dağınık hissettiğiniz dönemler bitiyor. Zaman zaman kendinizi huzursuz hissedeceksiniz ve bu durum gerek özel hayatınızdan, gerekse iş hayatınızdan kaynaklanacak. Ayrıca eğitim hayatına devam eden Başak burcu insanları için de aynı durum söz konusu olabilir. Düzenli olarak sağlık kontrolleri yaptırmalısınız. Mars, 2015 yılının ilk dönemlerinde sizi fiziksel olarak fazlasıyla yıpratabilir.

Temmuz ayına kadar çok fazla endişeli olacaksınız. Üzerinizde hissedeceğiniz yorgunluk, daha fazla endişelenmenize neden olabilir. Burcunuzun özellikleri gereği aşırı detaycı ve titizsiniz. Sağlık açısından kendinize dikkat etmeniz çok daha kolay olacaktır. Sinirli ve gergin olmak, sizi huzursuz edebilecek bir başka faktör. Sağlığınızın tehlikeye girmesini istemiyorsanız, daha dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu 2015 Sağlık - Başak Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.