Balık Burcu 2015 Sağlık

Balık Burcu 2015 Sağlık

Balık Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Balık burcu, 2015 yılında Jüpiter sayesine pek fazla sağlık sorunuyla karşılaşmayacaksınız. Zaman zaman ufak tefek rahatsızlıklar söz konusu olabilir ancak hiç biri fazla büyümeden ortadan kalkacaktır. Jüpiter'in koruması altındasınız ancak Mart 2015'e kadar biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Enerjinizi çok fazla kullanacaksınız ve özellikle iş hayatında yoğun olmanız vücudunuzun dengesini bozabilir. Aslında enerji durumunuza Haziran 2015'e kadar dikkat etmeniz gerekiyor.

Gerek özel hayatınız, gerekse iş hayatınız zaman zaman sizi zihinsel olarak yorabilir. Sağlık açısından hatalara açık olacağınız bir dönemde olacaksınız. Yaşanacak tartışmalar ve fikir ayrılıkları, sinir sisteminizin zarar görmesine neden olabilir. Çok fazla yıpranacaksınız ve bu nedenle kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Nisan ve Mayıs aylarında, sağlık açısından kritik gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Uranüs, 2015 yılında burcunuzla etkileşimde olacak ve beklenmedik gerginlikler söz konusu olabilir. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok fazla yorulabilirsiniz. Gelişmelerin bu yönde olması, her açıdan sizi zorlayacaktır. Kendinizi yetersiz ve verimsiz görebilirsiniz. Zayıflıklar moralinizi bozmasın ve kendinizi güçlendirmek adına çalışmalara yönelmelisiniz.

Balık Burcu 2015 Sağlık - Balık Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.