Aslan Burcu 2015 Sağlık

Aslan Burcu 2015 Sağlık

Aslan Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Aslan burcu, Plüton geride bıraktığımız yılın son ayından itibaren sizi etkiliyor ve bu durum çalışma şartlarınızın artmasına neden olmakta. İş hayatınızın ve özel yaşantınızın hareketli olması, sağlık sorunlarının da gündeme gelmesine neden olabilir. Sizi engelleyen ve zorlayan durumlar, enerjinizin düşmesine neden olacak ve fiziksel olarak kendinizi zaman zaman yetersiz hissedeceksiniz.

Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki ilişki, ruhsal açıdan sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Mars, uzun süredir burcunuzu etkiliyor ve bu durum özellikle bedensel açıdan baskıları da beraberinde getirmekte. Kendinizi güçsüz hissetmeniz, stresli olmanıza da neden olabilir. Özellikle Mart 2015'e kadar kendinize çok fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Fiziksel olarak kendinizi fazla yormayın. Aksi halde dolaşım sisteminiz ve kalbiniz risk altına girebilir.

Aslan burcu, 2015 yılın son günlerine kadar çok fazla çalışacaksınız. Bu durum sağlık açısından fedakâr olmanıza neden olacak. Hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda başarılı olmak isteyebilirsiniz ancak düşünmeniz ve unutmamanız gereken bir şey var, sağlığınız! Şartlar ne olursa olsun kendinizi koruma altına almalısınız. Gevşemeye ve rahatlamaya ihtiyacınız olacak. Sizi mutlu edecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Bu sayede hem beden hem de ruh sağlığınız en iyi seviyelerine ulaşacaktır.

Aslan Burcu 2015 Sağlık - Aslan Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.