Akrep Burcu 2015 Sağlık

Akrep Burcu 2015 Sağlık

Akrep Burcu 2015 Sağlık

SAĞLIK

Sevgili Akrep burcu, 2015 yılında sağlık açısından Mayıs ayı önemli olacak. Mayıs ayına kadar olan dönemi rahat bir şekilde geçireceksiniz. Uranüs'ün etkisi, sağlık açısından beklenmedik gelişmeler ve değişimlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Özellikle iş hayatınızda yaşanacak gelişmeler, fazlasıyla yorgun ve stresli olmanıza neden olacaktır. İş arkadaşlarınız ve üstleriniz, gerginliğinizin daha da artmasına neden olabilir. Zaman zaman yalnız kalmak isteyecek ve kendinizi rahatlatacak uğraşlar peşinde olacaksınız. 2015 yılında, gerginlik ön planda olacak.

Karşınıza çıkan dayatmalar, fazlasıyla zorlanmanıza ve gücünüzün tükenmesine neden olabilir. Alacağınız olumsuz etkiler, sağlığınızın çok fazla zorlanmasına neden olacak. Haziran 2015'ten sonra, Jüpiter sizi koruyor olacak. Sağlık açısından kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz ancak zaman zaman zorlanmalar yaşanacağını da bilmeniz gerekiyor. Üzerinizde bulunan negatif enerjiyi ortadan kaldırmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilir ya da doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz, sağlığınızın da daha iyi seviyelere ulaşmasına yardımcı olabilir.

Temmuz 2015'ten sonra Mars'ın etkisini hissedeceksiniz ve zaman zaman stresli, ruhsal açıdan yorgun olabilirsiniz. Sürekli mücadele içerisinde olmanız, ruh sağlığınızın düşüşe geçmesine neden olabilir.

Ağustos ayında ise, kendinizi bedensel olarak çok fazla yorgun hissedebilirsiniz. Spora yönelmenizde fayda var. Aksi halde kontrolünüz dışında gerçekleşecek olumsuzluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık açısından kendinizi yetersiz hissetmeniz, huzursuzluk yaşamanıza ve fazlasıyla gergin olmanıza neden olabilir. 2015 yılının tamamında size iyi gelecek aktivitelere yönelmeli, üzerinizdeki negatif enerjiyi atmanızı sağlayacak uğraşlar bulmalısınız. Ruhsal olarak kendinizi ne kadar iyi hissederseniz, bedensel olarak da kendinizi o kadar iyi hissedersiniz.

Akrep Burcu 2015 Sağlık - Akrep Burcu 2015 Sağlık Falı

Kahve Falı

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin.